Project Description

Побудова власного бренду

Робота у партнерстві

Детальне вивчення ситуації. Хто? Що? Де? Коли? Навіщо? В чому сенс? Який дійсний запит? Яке завдання потрібно вирішити? І пошук відповіді інші актуальні питання.

Розробка стратегії створення власного бренду.

Визначення перших кроків з урахуванням існуючої ситуації.

Пошук та “прокачування” правильного позиціонування.

Робота зі створення образу який відповідає замовнику (тобто не буде для нього стороннім) і допомагає розкрити та показати саме його унікальність та особливості його особистості та професійних якості.

На основі перерахованої роботи створення сайту з нуля під ключ. Сайт створений для вирішення абсолютно конкретних завдань, відомих лише замовнику та розробнику. Ці завдання є пазлами побудови власного бренду.

Дмитро Матвієнко – лікар-діагност МРТ

Завідувач рентгено-діагностичного відділення з кабінетом МРТ КНП «Міської багатопрофільної клінічної лікарні матері та дитини ім. проф. М.Ф.Руднєва» ДМР.

Провідний спеціаліст Дніпропетровської області з МР (магнітно резонансної) діагностики у педіатрії.

Відео

Про проект

WEB

створення сайту під ключ

“That’s been one of my mantras — focus and simplicity. Simple can be harder than complex; you have to work hard to get your thinking clean to make it simple.”
STEVE JOBS - APPLE
“I think if you do something and it turns out pretty good, then you should go do something else wonderful, not dwell on it for too long. Just figure out what’s next.”
STEVE JOBS - APPLE
РОЗРОБКА
Айдентики, логотипу, графіки, web, POS, презентацій, зовнішньої реклами, рекламної поліграфії.

Ще проекти

WEB • BRANDING • UX/UI